היי, קוראים לי אורן מזרחי ואני בן 44. יש לי 6 ילדים והרבה שמחת חיים בזכותם. גר בראש העין והיום אני מנטור ומאמן למתווכים ומנהלים.

אז איך הכל התחיל?

לפני כ-20 שנה בגיל 24, כשהתחלתי לעבוד בתיווך, עבדתי בחברת אנגלו סכסון כסוכן נדל”ן בעיר לוד, אני חייב להודות שזה היה בית ספר מעולה עבורי, לא רק עבור עבודתי כסוכן נדל”ן, אלא בבניית הזהות העסקית שלי.

 

לאחר כ-3 שנים כסוכן, נכנסתי שותף עם המנהל שלי אז, מר רונן שטרית, וקנינו זכיינות משותפת בראש העין, ניהלתי את המשרד כ7 שנים עד שקניתי את חלקו של שותפי, שלאחר שנה, קנה את רשת אנגלו סכסון הארצית מחברת אפריקה ישראל של לב לבייב.

במהלך התקופה הזאת (כ-15 שנה) עברתי את כל התהליכים, הן כסוכן נדלן, הן כמנהל משרד והן כזכיין. בכל התקופה הזאת עברתי תקופות מאתגרות יותר ופחות, הן ברמת ההכנסות הכספיות והן ברמת הכיף לקום בבוקר. באופן מוזר לא הייתה תמיד התאמה בין השתיים.

רק לאחר שהתחלתי תהליך אימון התחילו לרדת לי אסימונים על עצמי אחד אחרי השני. הבנתי שאני רואה את העסק רק דרך העיניים שלי וכנראה זו ראייה שונה ממישהו עם ניסיון עסקי רחב יותר.

זה היה החשיפה הראשונה שלי לעולם האימון והתאהבתי ממבט ראשון. גיליתי למשל מה אני מאוד לא אוהב לעשות בעסק בלשון המעטה, ובמה אני תותח בצורה טבעית בלי להתאמץ. אני זוכר את זה כתהליך מכונן שבו הפסקתי להילחם במה שאני לא אוהב, והעברתי את התפקידים האלו למזכירה ולסוכנים, מה שגרם להם להרגשה טובה של ראש גדול, ורצון להוכיח את עצמם, שלא לאכזב את עצמם ואותי.

התהליך הזה פינה לי זמן נרחב לעשות את מה שאני תותח בו ותורם רבות למשרד, למזלי אלו היו דברים חיוניים כמו ניהול מו"מ, גיוס בלעדיות, בניית שיטת עבודה אחידה לעסק, מי עושה מה, מתי ולמה. ואפילו מיניתי מנהל לעסק מתוך העובדים.

באותה תקופה הייתי עמוק בתוך עולם השקעות הנדל"ן, השקעתי בעצמי ברכישת דירות, הרציתי למשקיעים בכל מיני הזדמנויות, ואפילו ליוויתי משקיעי נדל"ן בתהליך שלהם לביצוע עסקה ראשונה.

בנקודה הזאת התנסיתי בתהליך ליווי ואימון משקיעים, וזו הייתה החשיפה השנייה שלי לעולם האימון, זה היה מדהים, באותו רגע ידעתי שזה מה שאני ארצה לעשות כשאהיה גדול :-).

באותו זמן שהייתי עסוק במקומות אחרים ואף התפרנסתי מהם יפה מאוד, הזנחתי את המשרד והשארתי את המנהל מלא האמביציה ללא תמיכה קבועה ומסודרת, חשבתי שזה מושלם בשבילו, שאני מפנה לו לגמרי את המשרד ולא מתערב לו בעבודה ובהחלטות, חשבתי שאם יש לו ניסיון רב בניהול אנשים וניהל עסק שנים רבות, ועם ניסיון אצלי מספר שנים כמתווך, ההצלחה מובטחת. בדיעבד זו הייתה החלטה גרועה, שגרמה אח"כ  למשברים לא קטנים בעסק, הבנתי שהייתי יכול לחסוך לו הרבה טעויות ולקצר לו את הדרך משמעותית להצלחת המהלך.

כאשר ראיתי שאני מרוויח בעסק אחד ומפסיד בעסק אחר, חזרתי לניהול המשרד והפעם ממקום נמוך יותר רגשית, תנסו לדמיין מצב שאתם מתלהבים ממשהו אחד וחוזרים לעשות משהו אחר שבאותו זמן פחות מרגש אתכם (מי שמכיר אותי יודע שאני מונע מתשוקה והנאה מהדרך, לא פחות מהתוצאות), זה החזיק חצי שנה עד שחבר ביקש שאעזור לו להקים את מגזין המתווכים המקצועי והראשון בישראל, ומצאתי את עצמי נשאב לשם באנרגיות, ושוב מכניס מנהל, אבל הפעם לא מהתחום ועוזר לחבר שלי (בתשלום) להקים את המגזין למתווכים .

כאשר יצא המגזין הראשון, פרשתי וחברי המשיך לעוד מספר גיליונות.

במשך הזמן הזה בניתי צוות מחדש והגדלתי את הכנסות המשרד משמעותית, חששתי לוותר על כל הניסיון שצברתי. באותו זמן כתבתי כתבות מקצועיות למספר עיתונים, חלקם בצורה שבועית וממש הייתי סלב מקומי, הרבה קראו אותי בעיתון בצורה קבועה, וככה פיתחתי מוניטין והכרות מקדימה עם הלקוחות. זה נמשך מספר שנים עד ש…

עשיתי שוב תהליך אימון והמאמן שאל אותי מה אני רוצה להיות כשאהיה גדול? עניתי לו בלי להתלבט מנטור ומאמן לעסקים.

כאשר הגעתי לנקודת החלטה- האם להאריך את הזיכיון לעוד 10 שנים או לפרוש ולעשות את השינוי שרציתי.

אז לפני "משבר" גיל ה40 🙂 , החלטתי לעשות את השינוי ולאחר  מספר שנים בלימודי אימון, התמחות וסטאז' יצאתי לדרך חדשה של אימון עסקים, שהפכה אותי לאחר זמן למנטור ומאמן למתווכים ומנהלים מזה 5 שנים.

כאחד שעבר הצלחות וכישלונות (או למידה מאתגרת, כפי שאני מכנה זאת) ועברתי את כל התהליכים בתוך העסק, בזמנים מסוימים חוויתי תסכול וחוסר אנרגיה, ובזמנים אחרים, חוויתי אטרף ועודף מוטיבציה לקידום העסק, התנסיתי על עצמי ועל הסוכנים שלי, במגוון השיטות והכלים המדהימים שצברתי, שהרבה מהם יצרתי בעצמי.

אני יכול לומר לכם בוודאות, שהיום אני נותן המון ערך בלתת את קיצור הדרך ע"מ לגשר על הפער, בין הרצוי למצוי או בין  המציאות לחלומות, בעיקר לאתגר את הגבולות שלך כבעל העסק ולתת לך את הכלים לייצר את פריצת הדרך כפי שאתה תגדיר אותה, אם בהגדלת הכנסות אם בפינוי זמן ואיזון בחיים ואם בהחזרת האנרגיה והתשוקה לעשייה שלך.

אני מביא איתי הרבה אופטימיות ואמונה ביכולת של כל אחד ואחת להשיג את התוצאות שהם רוצים, והרבה הנאה וכיף לתהליך.

 הייעוד שלי הוא לאפשר לאנשים לפעול מתוך שמחה ותשוקה והכלי שבחרתי בו זה מנטורינג ואימון למתווכים. אני ממש רואה בעבודה שלי שליחות, היכולת להשפיע על בעל עסק שבעיניי הוא סוג של גיבור, לגרום לו לעבוד נכון, למקד אותו במה שחשוב, ולהרוויח יותר כסף בפחות מאמץ, וההשפעה של כל זה על משפחתו ,סביבתו הקרובה והרחוקה.

 אני בהחלט רואה את עצמי כלוקח תפקיד חזיתי, בהתאמת עולם המתווכים בארץ לשוק החדש, ובעקבות כך בשיפור היחס של הלקוחות אליהם.

אני מאמין גדול באימון, ולכן גם מתאמן בעצמי באופן רציף כמעט.

אני משלב כלים של אימון וייעוץ, nlp, ליווי והעצמה, תמיכה והדרכה. מה שיוצר מקדם כוח ואנרגיה חזקה, לייצר את השינוי ברמה של פריצת דרך עסקית.

היום אני מלווה מצד אחד מתווכים בתחילת דרכם או מנהלי משרד בתחילת דרכם ומצד שני מתווכים ומנהלי משרד מנוסים לייעול העסק והגדלת הכנסות.

הפידבק שאני מקבל מהשטח מדהים, ואני ממש רואה את ההתפתחות של כל אחד בצורה מרשימה.

 

אם גם אתם רוצים להטמיע תהליכים שיגדילו את ההכנסות שלכם כבר השנה הירשמו לשיחת ייעוץ ללא עלות בלינק הזה https://bit.ly/32CqD4q

רוצים להכשיר את עצמכם או את הסוכנים שלכם?

  1. קורס דיגיטלי למנהלי משרדים "איך להכניס לפחות 1,000,000 ₪ מהסוכנים במשרד שלך"

לפרטים נוספים https://bit.ly/3monRaZ

  1. קורס דיגיטלי "איך להשיג בלעדיות ולמכור נכס ב-90 יום בלבד"

לפרטים נוספים https://bit.ly/31OBcCk

  1. קורס "איך להפוך מתעניין לקונה וכסף בבנק"

לפרטים נוספים https://bit.ly/2Gd8OBl

לרכישת חבילת קורסים בהנחה

צרו קשר בטלפון 054-4340361

0537933313⁩ 0537933313⁩ תרימו טלפון: 0537933313⁩